Reference

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ MÉ KLIENTKY ?

Už během prvních pár dní naší spolupráce jsem začala vidět změny. Nejen na váze, ale zmizela i únava, chuť na sladké a mám mnohem víc energie. Jídelníček je pestrý a sestavený podle toho co mám ráda. Tréninky jsou doslova masakr a každý stojí za to Na mé dotazy dostavám odpovědi téměř hned. Při kontrolách spolu probereme jestli vše sedí nebo jestli potřebuju něco změnit. Mně zatím vše vyhovuje a jsem maximálně spokojená Určitě doporučuju všem, kteří se sebou chtějí něco dělat a posunout se dál.
Jana
klientka
Potřebovala jsem někoho, díky kterému začnu zdravě jíst a cvičit. Mé sebevědomí bylo nízké a v těle jsem si nevěřila. Sandra na mě byla milá a přátelská hned od začátku. Pomohla mi, abych si trochu věřila, Díky ní jsem začala zdravě jíst a cvičit a nebýt její podpory každý týden asi bych to vzdala. Pokaždé když je nějaký problém s cvičením či s jídlem tak mi pomůže. Vysvětlí mi všechno, a když mi něco nesedí, snaží se to změnit, abych i já byla spokojená. Je tady pro mě kdykoliv, i když napíšu brzo ráno nebo odpoledne. Sandra je úžasný člověk, který chce a ví jak pomoc.
Lucie
klientka
Určitě doporučuji,i když naše spolupráce trvala měsíc,A to formou online coachingu.bylo to naprosto skvělé.jidelnicek sestaven na míru a už po prvním týdnu sem pociťovala obrovské změny.a už teď vím že strava je opravdu obrovský základ.tim to bych chtěla za vše moc poděkovat,A pokračují dál.a doporučuji i svým blízkým. Dagmar
Dagmar
klientka
Spolupráce i veškerá komunikace je skvělá. Jídelníček včetně cvičebního plánu je úžasný, člověk rozhodně nehladoví a každý trénink stojí za to! Změny jdou vidět už po 2 týdnech a podpora, kterou mám je povzbuzující. Z celého procesu nabírání svalové hmoty jsem nadšená a rozhodně na tom nepřestanu makat.
Terka
klientka
Jídelníček i tréninkový plán byl naprosto super. V průběhu spolupráce vše hezky mění aby to vše šlapalo jak má. Sám jsem cvičil už dříve ale až pod ní jsem poznal, že je opravdu důležité mít správně nastavené jídlo, aby došlo k progresu. Pod jejím dohledem jsem shodil 20kg a dostal se z velikosti XL na L. Nabral jsem svalovou hmotu a síla šla také nahoru. Také jsem přestal brát prášky na tlak, protože už nebyly potřeba a díky ní začal řešit i své problémy se štítnou žlázou Poradí, pokárá, pochválí a pravidelně vás kontroluje. Za mě top spolupráce. Lukáš
Lukáš
klient
0 +
Spokojených zákazníků
0 +
Zhubnutých kilogramů
0
Soutěží
0
Medailí

ZKUŠENOSTI

POSING 80%
SOUTĚŽE 84%
TRÉNINKY 89%
STRAVA 85%